В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №541

Сигнал за не работещо улично осветление

Начало
11.12.2020
ID:
541

Неработещо улично осветление

Подаден от: Виолета Стоянова

Място/адрес: Асеновград, улица Генерал Дандевил 8

Описание: От известно време, уличното осветление на улица Генерал Дандевил 8 и на улица Свобода не работи


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

История на промените

  • 20.12.202019:24
    Уважаема г-жо Стоянова, уведомяваме Ви, че наш екип е бил на посочения от Вас адрес. Отстранен е проблем с уличното осветление на тези две улици. Осветлението на улиците работи.
  • 11.12.202010:22
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали