В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №540

Непочистени улици

Начало
11.12.2020
ID:
540

Отпадъци/почистване

Подаден от: Дияна Маркова

Място/адрес: ул.Иван Вазов

Описание: Улица "Иван Вазов" не е почиствана от месеци.Цялата улица е покрита с дебел килим от листа , а покрай контейнерите има и други боклуци от разбити хладилници или бойлери. И ако обичате не ми отговаряйте като предния път , че улицата регулярно се почиствала , защото това не е така !!! Живеем там и виждаме, че никой не я мете и почиства !!! Вземете мерки !


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 04.01.202115:24
    Уважаема г-жо Маркова, уведомяваме Ви, че на 18.12.20 г. и 23.12.20 г. беше организирано почистванена улица „Иван Вазов“. Същата е включена в графика за ръчно поддържане и периодично се почиства.
  • 11.12.202009:59
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали