В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №538

Жалба

Начало
09.12.2020
ID:
538

Незаконно строителство

Място/адрес: Атанас Свещаров 21

Описание: Уважаеми г-н Кмете, Не веднъж сме Ви сигнализирали, за незаконните постройки на г-н Стефан Шенков, за които са се водели дела на три инстанции и са спечелени в наша полза.Същият отряза тръбите за вода и ние вече 6 години не можем да ползваме имота си въпреки че, също имаме спечелено дело на три инстанции, плащаме редовно данъците си. От няколко години същият човек и съпругата му Ани Шенкова ползват климатици, на които не са поставили тавичка и по този начин се руши мазилката на къщата.Подложени сме на непрекъснат тормоз , клевети и неоснователни жалби към различни институции, включително и към вас от сем. Шенкови.Нееднократно и ваши служители са идвали на проверки и са запознати със случващото се.Всички документи и спечелени дела са предоставени на вашите служители при проверките.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител