В процес 39 Приключени 1325

Сигнал №536

запълване на изровено пространство

Начало
08.12.2020
ID:
536

Опасна улична дупка

Подаден от: Ваня

Място/адрес: ул. „Александър Стамболийски“ 22, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Преди няколко дни беше разпокан участък по улица Пере Тошев при свързването и с улица Александър Стамболийски точно до Спирката на градкси транспорт до бившия тютюнев комбинат - Монопола. Дупката, така да я наречем, не е добре запълнена и е предпоставка за вреди по автомобили и трудното излизане по главната улица. При дъжд и сняг пръстта ще слегне навътре и ще стане по дълбока самата дупка. Отделен е въпросът, че цялата улица Пере Тошев е в дупки и в постоянно накацали по тротоарите автомобили и трудно разминаване на автомобили по платното и невъзможността на преминаване на пешеходци по тротоара.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител