В процес 94 Приключени 2818

Сигнал №533

Неработещо улично осветление

Начало
07.12.2020
ID:
533

Неработещо улично осветление

Място/адрес: ул. „Стою Шишков“ 17, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Неработещо улично осветление от няколко дни.


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

История на промените

  • 20.12.202019:22
    Уважаеми г-н Михалакев, уведомяваме Ви, че наш екип е бил на посочения от Вас адрес. Отстранен е проблем с уличното осветление на улица „Стою Шишков“ №17. Осветлението на улицата работи.
  • 08.12.202008:18
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали