В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №531

Изоставени фургони

Начало
06.12.2020
ID:
531

Друго

Подаден от: Ауто 2000 ООД

Място/адрес: улица Козановско шосе 1, 4231 Асеновград, България

Описание: Пиша Ви от името на фирма Ауто 2000 ООД по повод два изоставени фургона в индустриална зона в гр.Асеновград, ул. Козановска. Два фургона се нахождават оставени в този район не използваеми и без да се употребяват. Молим да бъдат взети своевременно мерки и да бъдат преместени или изхвърлени, съгласно нужния ред и процедури по закон. Надяваме се общината да реагира незабавно.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 25.01.202116:07
    Здравейте! Фургоните се намират в частни имоти.
  • 15.12.202022:29
    Относно сигнала Ви за двата изоставени фургона ще бъде извършена проверка и ще получите допълнителен отговор.
  • 15.12.202022:13
    Здравейте! Беше извършена проверка от служители на отдел „Екология и околна среда”. Установено е нерегламентирано замърсяване в края на улица „Козановско шосе”, в непосредствена близост до главен път Асеновград – Първомай. След извършена справка по кадастралната карта на Асеновград е констатирано, че замърсените имоти са публична общинска собственост. Община Асеновград периодично предприема действия по почистването на нерегламентирани замърсявания върху общински терени. При следващото почистване ще бъде възложено на обслужващата фирма да почисти замърсения терен. При повторно възникнали проблеми може да се обърнете към община Асеновград на телефон: 0331 20 304 или към технически ръководител на обслужващата фирма на телефон: 088 45 701 44.
  • 07.12.202011:30
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали