В процес 193 Приключени 2657

Сигнал №530

Относно искане за поставяне на анти-паркинг елементи

Начало
06.12.2020
ID:
530

Нарушаване на обществения ред/шум от заведения

Подаден от: Георги Лозев

Място/адрес: ул. „Тодор Каблешков“ 3, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Относно подаден сигнал N: 89/12,03,2020г. за монтиране на колчета против паркиране на адрес ул."Т. Каблешков " 3 в Асеновград. До сега не са взети нужните мерки като нарушенията от страна на зъболекаря Калинов продължават най-нагло. Отворът на бившето дърво беше се превърнал в кошче на техните пациенти .С цел да не се разнасят зарази и да се спрат нарушаването на тротоара поставих колче и зациментирах дупката и я обезопасих с лента. Но на другия ден Валя Калинова най-нагло изрита лентата и се опита да бутне и колчето. Разполагам с видео запис на хулиганската постъпка. Моля отново да разгледате сигнала за да бъде поставен такъв елемент законно. Поздрави


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 07.12.202016:36
    Уважаеми г-н Лозев, през 2021 г. предстои сключване на договор с фирма изпълнител за поставяне на антипаркинг елементи. След като договорът стане факт, ще бъдат предприети действия за поставяне на тези елементи. За втората част от сигнала Ви може да се обърнете към РУ - Асеновград, като компетентна институция в случая, като сигнализирате там и предоставите видео или снимков материал.
  • 07.12.202011:29
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали