В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №527

Пътен участък

Начало
03.12.2020
ID:
527

Пропаднал път

Място/адрес: Ул.Капитан Андреев

Описание: Компрометиран пътен участък!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител