В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №526

Ремонт Ул.Борова

Начало
03.12.2020
ID:
526

Въпрос

Подаден от: Красимира Стамболова

Място/адрес: Гр.Асеновград,Ул.Борова

Описание: Кога ще бъде възстановена улица “Борова” ? От доста време не се извършват никакви дейности по улицата. Впредвид времето вече е трудно се предвижват хората. В 21 век живеем все пак. С молба от всички живеещи,в най-скоро време да се направи улицата проходима. Благодаря за разбирането. Очаквам отговор. С уважение: Красимира Стамболова


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 17.12.202009:34
    Уважаема г-жо Стамболова, в момента се извършва ремонт на съседната на улица "Борова" - улица "Отец Паисий". Изпълняват се канализация и водопровод. На улица "Борова" ще бъде извършен оглед и, ако е необходимо, ще се възстанови пътната настилка и там.
  • 04.12.202013:25
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали