В процес 186 Приключени 2716

Сигнал №525

Незаконно строителство до оградата

Начало
02.12.2020
ID:
525

Незаконно строителство

Място/адрес: Асеновград, Родина 12

Описание: Уважаеми общински служители, пиша за да подам сигнал за започнат изкопни работи за строеж от страна на съседите живеещи на улица Родина номер 10, който е на самата граница с моя двор. Неколкократните ми опити да получа информация какво ще се строи не дадоха резултат. Не получих точен отговор за намеренията им. Напротив - създадоха напрежение и обмяна на остри реплики. Моля да проверите има ли разрешение за строеж на самата граница между двата имота за което нито съм уведомена, нито съм дала съгласието си. Благодаря ви предварително!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител