В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №523

Без улично осветление в с. Патриарх Евтимово от два дни!

Начало
01.12.2020
ID:
523

Неработещо улично осветление

Място/адрес: Патриарх Евтимово

Описание: За трети път тази година уличното осветление на ул. Кавал 30 не работи!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 15.12.202022:35
    Здравейте! Уведомяваме Ви, че наш екип е бил на посочения от Вас адрес. Отстранена е авария в уличното осветление на улица „Кавала“ №30. Уличното осветление работи нормално.
  • 02.12.202010:16
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали