В процес 115 Приключени 2610

Сигнал №520

Градски транспорт

Начало
27.11.2020
ID:
520

Друго

Място/адрес: Асеновград

Описание: На кратко, няма да споменавам коя линия използвам но едва ли е само тази която, не стига до последна спирка дори понякога и не идва, да не говорим за времето което изчаква след като дойде на последна спирка не отваря врати зимно време отваря след 15 мин, подавам сигнал напълно съзнателно 1-2 пъти се случва да ок но постоянно си е направо гавра, пиша това оплакване в момента е 19 и 50, рвйсът трябваше да дойде 19 и 30 и да тръгне без 15, а аз си чакам от 19:00


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител