В процес 193 Приключени 2657

Сигнал №518

Улично осветление

Начало
27.11.2020
ID:
518

Неработещо улично осветление

Място/адрес: гр.Асеновград, ул.Никола Кръстев

Описание: Здравейте! От известно време уличното осветление по цялата ул."Никола Кръстев" или не работи или ако работи лампите гаснат и светят на определен интервал от време. В повечето случай когато има движение е тъмно и не работят. За цялата улица има две улични лампи /една от който е в короната на голямо дърво/ който са крайно не достатъчни. Надявам се проблема да бъде отстранен и да се добави поне още една лампа. Благодаря!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител