В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №517

Неработещо улично осветление срещу ул."Княгиня Евдокия" №13

Начало
25.11.2020
ID:
517

Неработещо улично осветление

Подаден от: Димитър Воденичаров

Място/адрес: Кръстовището на ул."Княгиня Евдокия" и ул."Славянска"

Описание: Здравейте! От известно време уличното осветление на ул."Крнягия Евдокия" срещу номер 13 ( кръстовищетото на ул."Княгиня Евдокия" с ул."Славянска") не работи! Надявам се да се вземет бързи и адекватни мерки по случая! Благодаря!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 15.12.202022:33
    Уважаеми г-н Воденичаров, уведомяваме Ви, че наш екип е бил на посочения от Вас адрес. Отстранена е авария в захранването. Осветлението на улица „Княгиня Евдокия“ вече работи.
  • 25.11.202010:51
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали