В процес 98 Приключени 2601

Сигнал №514

Липсващи светлоотразители на новопоставена мантинела

Начало
23.11.2020
ID:
514

Друго

Подаден от: Румяна Георгиева

Място/адрес: Пътят за Асенова крепост

Описание: Не са поставени задължителните светлоотразителни елементи на новоремонтирания участък под Асеновата крепост. Моля да се поставят?Позволявам си да пиша, тъй като през годините тези така важни елементи не се поставят на всички новопоставени мантинели при всеки такъв ремонт. Има налични само на старите мантинели, поставени преди повече от 30 години. Надявам се да отстраните проблема и обекта наистина бъде приет, съгласно проектната документация и изискванията за безопасност.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител