В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №513

неремонтирани тротоари

Начало
23.11.2020
ID:
513

Друго

Подаден от: Васил Динчев

Място/адрес: ул. „Капитан Андреев“ 24, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Колко време се проверява сигнала ми?! Два месеца стоят разрушени тротоарите,достъпът до гаража ми не е възможен,както съм описал,да отивам ли към съд или ще проверите и наложите глоби и компенсации ?


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 25.01.202115:54
    Уважаеми г-н Динчев, в допълнение към отговора на сигнала Ви уведомяваме, че „Електроразпределение ЮГ“ ЕАД (ЕР Юг) извърши проверка на мястото. От страна на дружеството заявиха, че са предприети действия, при които тротоарът пред имота е възстановен във вида преди строително-монтажните дейности.
  • 04.01.202116:38
    Уважаеми г-н Динчев, сигналът Ви е изпратен по компетентност до ЕВН.
  • 23.11.202018:11
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали