В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №512

Паркиране

Начало
22.11.2020
ID:
512

Друго

Място/адрес: бул. „България“ 1-80, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Не мога и не искам да разбера защо се неглежира този очевиден проблем, с който се сблъскват ежедневно стотици граждани и гости на града ни по една от най-натоварените пътни артерии в града. А именно неправилното паркиране на бул. България в посока Пловдив по цялото и протежение. В това число и в зелените площи около новостроящата се жилищна сграда срещу Стоматологията. Хората искат действия,а не обещание и гръмки фрази от разни ресорни чиновници. Поне като не се взимат крайни мерки ,да се взимат ежедневни,да се пълни така и иначе празната хазна на общината. Може би ще има ефект. Поздрави и със здраве.


Статус: Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител

История на промените

  • 03.12.202012:12
    Здравейте! Булевард "България" е една от най-натоварените пътни артерии в града и контролът за неправилно паркиране на моторни превозни средства (МПС) е ежедневен. Инспекторите от Дейност "Инспекторат, паркинги и гаражи" към общинта са съставили 239 броя фишове за последните три месеца. 50 броя фишове са съставени отделно от служители на РУ на МВР в Асеновград.
  • 23.11.202018:10
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали