В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №511

Относно Сигнал №376

Начало
20.11.2020
ID:
511

Отпадъци/почистване

Подаден от: Адриан

Място/адрес: Unnamed Road, 4231 Асеновград, България

Описание: Един месец г/д след обявяване на сигнала за приключен събраните боклуци все още не са извозени от сметопочистващата фирма. И продължават да се трупат нови отпадъци от недобросъвестни граждани като преобладават тези от махалата.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител