В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №508

Неработещо улично осветление

Начало
18.11.2020
ID:
508

Неработещо улично осветление

Подаден от: Радка Маринова

Място/адрес: ул.,, Александър Стамболийски " 29

Описание: Пред блока на адрес ул.,, Александър Стамболийски "29 не светят поне две улични лампи повече от два месеца.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 23.11.202018:24
    Уважаема г-жо Маринова, уведомяваме Ви, че наш екип е бил на посочения от Вас адрес. Имаше авария в захранващ кабел на уличното осветление в този участък. Отстранена е и осветлението вече работи.
  • 19.11.202016:09
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали