В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №507

Пътна маркировка

Начало
18.11.2020
ID:
507

Друго

Подаден от: Гергана

Място/адрес: Асеновград-Тополово-Леново

Описание: На пътя Асеновград-Тополово-Леново няма пътна маркировка,зимата пада мъгла и шофьорите как да се орентират. Трябва да се направи важно е за всички пътуващи


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител