В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №505

Неработещи улично осветление

Начало
17.11.2020
ID:
505

Неработещо улично осветление

Подаден от: Иванка Манова

Място/адрес: с. Долнослав, Борова 11

Описание: Здравейте. Ясно е, че пари за ново уличното осветление на ул. Борова в село Долнослав, общината явно няма да отпусне. Ще помоля поне да подмените неработещото такова на улицата(стълба с неработещото осветление се намира между номер 9 и 11). Надявам се молбата ми да бъде удовлетворена, понеже цялата улица тъне в мрак.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 19.03.202116:38
    Уважаема г-жо Манова, сигналът Ви е препратен до кметския наместник на с. Долнослав - Георги Ковачев. Заедно с фирмата, която поддържа уличното осветление на територията на населеното място, ще решат проблема на въпросната улица.
  • 17.11.202015:58
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали