В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №504

Проблем

Начало
17.11.2020
ID:
504

Неработещо улично осветление

Подаден от: Станимир

Място/адрес: Асенонград Илинден 35

Описание: Уичната лампа светка и след малко гасне.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител