В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №501

Светлина

Начало
14.11.2020
ID:
501

Неработещо улично осветление

Подаден от: Васил

Място/адрес: Кв. Запад, бл 6/5

Описание: Няколко поредни вечери уличното осветление в района на бл 6/5 в кв Запад не работи.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 23.11.202018:21
    Здравейте! Уведомяваме Ви, че наш екип е бил на посочения от Вас адрес. Отстранен е проблем в уличното осветление. В района на блок 6/5 в квартал „Запад“ уличното осветление вече работи.
  • 16.11.202008:57
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали