В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №500

Проблем с уличното осветление

Начало
13.11.2020
ID:
500

Неработещо улично осветление

Подаден от: Василка Иванова

Място/адрес: Асеновград, ул. Поп С.Катрафилов 19, 4230 Асеновград, България

Описание: Няма улично осветление по цялата улица Сава Катрафилов и по пешеходният мост до спортната зала. Моля да се вземат мерки!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 23.11.202018:19
    Уважаема г-жо Иванова, уведомяваме Ви, че наш екип е бил на посочения от Вас адрес. Имаше авария в захранващ кабел на уличното осветление в този участък. Отстранена е и осветлението вече работи.
  • 16.11.202008:57
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали