В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №499

Разрушава се в кв.Запад блок 1 (КЦМ)

Начало
13.11.2020
ID:
499

Нарушаване на обществения ред/шум от заведения

Подаден от: Борислав

Място/адрес: ул. „Стоян Джансъзов“ 1А, 4232 жк. Запад, Асеновград, България

Описание: Комшия който няма гараж и няма нищо на този паркинг разрушава площадка с багер. Моля обърнете внимание и предприемете мерки с който да се спре разрушението на този паркинг. Човека желае и по всячески начин се опитва да си паркира колата пред терасата си. Пречи на хората който имат гаражи да паркират колите си.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 03.02.202116:57
    Здравейте! При подаването на сигнала са изпратени представители на община Асеновград. Установен е разрушен тротоар към програма "Градска среда". Към момента на проверката не е установено кой е извършителят. Предвид обстоятелствата и финансите, ще бъде възстановена целостта на разрушения тротоар.
  • 13.11.202013:57
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали