В процес 45 Приключени 1244

Сигнал №498

Разрушаване на общинска собственост

Начало
13.11.2020
ID:
498

Повредена/липсваща табела/пътен знак

Подаден от: Красимир

Място/адрес: Асеновград ул. Х. Д. Стоилов 6

Описание: Премахване на плочки сложени преди 1 година


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 03.02.202117:02
    Здравейте! При подаването на сигнала са изпратени представители на община Асеновград. Установен е разрушен тротоар към програма "Градска среда". Към момента на проверката не е установено кой е извършителят. Предвид обстоятелствата и финансите, ще бъде възстановена целостта на разрушения тротоар.
  • 13.11.202013:56
    Здравейте! Моля, опишете подробно проблема.

Всички видове сигнали