В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №497

неремонтирани тротоари

Начало
13.11.2020
ID:
497

Друго

Подаден от: Васил Динчев

Място/адрес: ул. „Капитан Андреев“ 24, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: EVN не са си ремонтирали тротоарите от 40 дни насам,след като прекараха ток на строежа до нас,отделно е ограничен достъпа до гаража ми,защото пред него също е разкопано,искам санкции за фирмата,която изпълнява тези ремонти,изпратиха ми писмо,в което казват,че крайният срок е до 30.10.2020,което също е смешно,защото не е спазен! Вали дъжд влиза вода в разкопаното и в къщата,отделно кал и разруха,счупени плочки,всичко е видно от снимката. Това е на ул Капитан АНдреев 24 . Изпратил съм ви снимка на тротоара,достъпън до гаража ми е ограничен заради изкопаното пред него,за което искам компенсации,искам санкции за фирмата,която остави в това положение всички къщи 2 месеца почти.Също съм ви изпратил снимка на писмото от ЕВН,в което казват за крайния си срок,който сам са си опраделили-30.10.2020


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 25.01.202115:56
    Уважаеми г-н Динчев, в допълнение към отговора на сигнала Ви уведомяваме, че „Електроразпределение ЮГ“ ЕАД (ЕР Юг) извърши проверка на мястото. От страна на дружеството заявиха, че са предприети действия, при които тротоарът пред имота е възстановен във вида преди строително-монтажните дейности.
  • 04.01.202116:36
    Уважаеми г-н Динчев, сигналът Ви е изпратен по компетентност до ЕВН.
  • 13.11.202013:55
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали