В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №496

Кастрене на дървета

Начало
12.11.2020
ID:
496

Паднало дърво

Подаден от: Отец Васил Коройчев

Място/адрес: ул. „Тодор Александров“ 4, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Моля за вашето съдействия отново, да бъдат окастрени дърветата в двора на храм "Св. Марина".


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 08.12.202008:14
    Уважаеми г-н Коройчев, уведомяваме Ви, че беше извършена проверка на място от служители на отдел „Екология и околна сред” към община Асеновград. Установено е, че дърветата не представляават опасност за храм „Света Марина”. През пролетта на 2021 г. ще бъдат предприети действия по оформяне на короните на дърветата, намиращи се на общински терен.
  • 13.11.202009:58
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали