В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №495

неремонтирани тротоари

Начало
12.11.2020
ID:
495

Друго

Подаден от: Васил Динчев

Място/адрес: ул. „Капитан Андреев“ 24, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Четете ли си имейлите,след като съм подал там сигнала,защото тук не мога да кача снимките с формат от телефона си ?!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 25.01.202115:56
    Уважаеми г-н Динчев, в допълнение към отговора на сигнала Ви уведомяваме, че „Електроразпределение ЮГ“ ЕАД (ЕР Юг) извърши проверка на мястото. От страна на дружеството заявиха, че са предприети действия, при които тротоарът пред имота е възстановен във вида преди строително-монтажните дейности.
  • 04.01.202116:34
    Уважаеми г-н Динчев, сигналът Ви е изпратен по компетентност до ЕВН.
  • 13.11.202009:56
    Уважаеми г-н Динчев, моля опишете подробно тук проблема, за да бъде препратен към съответния отдел в община Асеновград.

Всички видове сигнали