В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №491

Докогаа?... Междублоковото пространство зад Снежанка.

Начало
06.11.2020
ID:
491

Друго

Подаден от: Васил Папазов

Място/адрес: Ул. Васил Левски 1,3,5

Описание: Проект има, изпълнение няма.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 15.12.202021:55
    Уаважаеми г-н Папазов, направено е предложение за изпълнение на проекта през 2021 г. В случай, че бъде прието в капиталовата програма за 2021 г. ще се пристъпи към по-нататъшни действия.
  • 09.11.202010:18
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали