В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №489

Пред читалище "Родолюбие"

Начало
06.11.2020
ID:
489

Друго

Подаден от: Здравка Николова

Място/адрес: Читалище "Родолюбие"

Описание: Здравейте! Аз знам, от 40 години близо, че площта пред читалището е пешеходна зона. Вчера с моята приятелка и с децата, решихме да се спрем там и децата да протичат, тъй като няма много места в града, но това е друга тема. И както си тичат, след малко пред стълбите на читалището най-спокойно си минава една кола. Погледнах, даже едната саксията от поставените 3 броя е преместена за да може спокойно да си преминават коли. Преди време видях че минават и през пътчето непосредствено пред читалището, където по принцип само младоженски коли съм виждала преди години. Възмутително!!!! Как след толкова години и кой разрешава да се местят саксии и да се преминава през пешеходна зона,? Не дай си Боже да стане инцидент с някое дете или човек, който си мисли че там няма от къде да дойде кола.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител