В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №486

Опасна яма

Начало
02.11.2020
ID:
486

Опасна улична дупка

Подаден от: Валентин

Място/адрес: бул. България №30

Описание: Опасна изкопна яма, пълна с вода, намираща се до офиса на "Булсатком". Стои по този начин поне от два месеца.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител