В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №485

Предпоставка за инцидент

Начало
31.10.2020
ID:
485

Предложение

Подаден от: Павлин

Място/адрес: ул. „Гоце Делчев“ 1, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Масово колите не спират на пешеходният светофар на Бачковският път при светещ червен сигнал. Няколко пъти ставам свидетел на ситуации при който по чудо няма пострадали. А там пресичат доста майки с колички и деца. Ако може да се предприемат някакви мерки преди да е станал инцидент.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител