В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №484

Излязло от употреба юпс

Начало
30.10.2020
ID:
484

Отпадъци/почистване

Място/адрес: Ул.Книжна фабрика 15

Описание: Здравейте, пред на блок Асенова крепост, кв. Запад. Ул.Книжна фабрика15 на паркинга има излязло от употреба мпс Опел Вектра с рег номер РВ 1971 ХН.МПС-то е излязло от употреба, не се пордържа, не му се плаща нищо,не минава прегледи, а същевременно в него има горива, масла, акомулатор, газова бутилка, и представлява непосредствена опасност за живущите в блока и случайно преминаващи.Освен това заема паекомясто пред блока. Собственика е в същия блок вход А ап 1. Това не е първия и единствен автомобил, който този собственик изоставя за повече от 3години пред този блок и на други места из Асеновград. Молим общината да се сезира и реши проблема.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 15.12.202022:02
    Уважаеми г-н Атанасов, инспектори от Дейност "Инспекторат, паркинги и гаражи" са поставили стикер за доброволно премахване на моторното превозно средство с определен срок.
  • 30.10.202011:46
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали