В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №482

Въпрос

Начало
29.10.2020
ID:
482

Въпрос

Подаден от: Иванова

Място/адрес: Асеновград

Описание: Здравейте, защо не се вземат никакви мерки от РЗИ при доказани случаи на Ковид в Детска градина" Пролет "


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 16.11.202019:45
    Здравейте! Незабавно след установяване на служители с положителни проби на COVID-19, ДГ "Пролет" беше затворена за посещение и бе извършена дезинфекция на всички помещения (дата за дезинфекцията - 30.10.20 г.).
  • 30.10.202012:03
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали