В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №479

Пътят между Асеновград и с.Козаново с нови дупки

Начало
28.10.2020
ID:
479

Друго

Подаден от: Мария Миткова

Място/адрес: с. Козаново

Описание: Бих искала да Ви, сигнализирам за нови дупки, които с времето ще стават все по-големи. През зимния сезон въпросният път често попада в зоната, където се събират мъгли сутрин и вечер, точно когато хората се движат за работа. Това, че няма и маркировка го прави още по-опасен да се шофира по него през зимата и вечер, когато е много слабо осветен. Моля, да се заемете с този проблем и да сигнализирате на Областно пътно управление Пловдив (ОПУ Пловдив) преди да е станало нещо сериозно. Предварително Ви, благодаря за съдействието и вярвам, че във ваше лице ще намеря подкрепа и разбиране.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител