В процес 52 Приключени 429

Сигнал №478

Продължава храненето и висенето на животни около павилиона

Начало
28.10.2020
ID:
478

Безстопанствени кучета

Подаден от: Атанасова

Място/адрес: ул. „Александър Стамболийски“ 2, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Продължава храненето и правенето на уют от страна на собсвениците на павилиона за дюнери, въпреки направената от вас проверка. А хигиената? До не говорим,че кучетата още се навъртат там! Има време да реагира, но като гледам и липсва желание! Снимките са направени днес 28.10 , дни след първа ваша проверка!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 16.11.202019:54
    Здравейте! Уведомяваме Ви, че ще бъде извършена повторна проверка в района на ОУ „Петко Каравелов” и павилиона за дюнери. Ако по време на проверката се установи, че предписанието не се спазва и продължава храненето на улични животни, на собственичката ще бъде съставен акт за установяване на административно нарушение, съгласно чл.6, ал.2 от Наредба за овладяване популацията на безстопанствените кучета, регламентиране регистрацията и стопанисването на домашни кучета на територията на община Асеновград.
  • 16.11.202019:51
    Здравейте! Уведомяваме Ви, че ще бъде извършена повторна проверка в района на ОУ „Петко Каравелов” и павилиона за дюнери. Ако по време на проверката се установи, че предписанието не се спазва и продължава храненето на улични животни, на собственичката ще бъде съставен акт за установяване на административно нарушение, съгласно чл.6, ал.2 от Наредба за овладяване популацията на безстопанствените кучета, регламентиране регистрацията и стопанисването на домашни кучета на територията на община Асеновград.
  • 28.10.202014:51
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали