В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №476

Счупен съд за битови отпадъци

Начало
27.10.2020
ID:
476

Отпадъци/почистване

Място/адрес: ул. "Йордан Йовков", 32

Описание: Здравейте! Пиша този сигнал с ясното съзнание, че едва ли ще се направи нещо по него(още чакам резултат от предишния и май ще си остана с чакането). Но, да си знам, че все пак съм опитала....Та, на прикачената снимка виждате счупен варел за битовите отпадъци на дома, в който живеем три семейства. В този единствен варел си изхвърляхме отпадъците, до преди около половин месец, когато все още можеше да се ползва. С казуса е запознат и младшия експерт в Долни Воден и сигналът вероятно е предаден, където е необходимо. Та, в тази връзка имам молба за по-скорошно доставяне на нов съд, а ако е възможно да са поне два, защото на адреса живеем три семейства. Към момента събираме торбите с битовия отпадък и ги изхвърляме в контейнер, който е на съседна улица. Благодаря за вниманието. Бъдете здрави!


Статус: Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител