В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №475

Градски транспорт

Начало
27.10.2020
ID:
475

Въпрос

Място/адрес: 4230 Асеновград, България

Описание: Във връзка с градският транспорт в Асеновград , искам да попитам колко коли № 1 и колко коли № 2 се движат и какво е разписанието им - по-точно часовете на тръгване от начална и крайна спирка?


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 07.12.202016:40
    Здравейте! Уведомяваме Ви, че във връзка със създалата се епидемична обстановка, по градска автобусна линия се движат по две коли. По линия №1 се движат две коли на интервал от 30 минути. Тръгва се от квартал "Запад" в 05:30 ч., като последната спирка е ЗШМ - в 22:30 ч. По линия №2 се движат две коли на интервал от 30 минути. Тръгва се в 05:08 ч. от ЗШМ и приключва в 21:38 ч. в квартал "Долни Воден".
  • 27.10.202012:58
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали