В процес 38 Приключени 1744

Сигнал №472

Повредено напоителна уднройство

Начало
22.10.2020
ID:
472

Теч на вода

Място/адрес: Ул.Марица.

Описание: Ул "Марица" на кръговото при моста до Асеновец . В момента работи напоителната система. Едно от устройствата за пръскане е повредено и водата вместо тревната площ залива уличното платно. Тахтакова Тел. 0897473388


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител