В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №471

Непочистени улици

Начало
16.10.2020
ID:
471

Отпадъци/почистване

Подаден от: Дияна Маркова

Място/адрес: ул.Иван Вазов

Описание: Улица "Иван Вазов" в района на ЖП гара, не е почиствана от дълго време.Има много нападали листа и боклуци около контейнерите.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 26.10.202010:25
    Уважаема г-жо Маркова, на 08.10.20 г. и 09.10.20 г. беше организирано основно почистване на улица „Иван Вазов“. Същата е включена в графика за ръчно поддържане и периодично се почиства.
  • 16.10.202009:21
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали