В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №470

Неработещо улично осветление

Начало
16.10.2020
ID:
470

Неработещо улично осветление

Подаден от: Димитър Терзиев

Място/адрес: Кв.Долни Воден ул.Лазо войвода 9

Описание: От една седмица уличната лампа не свети .Предполагам е изгоряла.Моля да вземете мерки.Благодаря.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 26.10.202010:29
    Уважаеми г-н Терзиев, че екип е извършил проверка на посочения от Вас адрес. Отстранен е проблем в уличното осветление на улица „Лазо Войвода“ №9 в квартал „Долни Воден“.
  • 16.10.202008:35
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали