В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №465

Срамота в квартал Св, Георги

Начало
11.10.2020
ID:
465

Отпадъци/почистване

Подаден от: Кънчо Кънчев

Място/адрес: Асеновград кв.Св.Георги ул Асенов крепост

Описание: Срамота за изгледа на кофите за боклук. Пред кофите се вижда наранения нов асфалт. Толкова ли е сложно да се купят 20 колела и да се сменят. Безобразно бездействие на общинската администрация. Вземете мерки г-н Кмете.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 21.10.202015:53
    Уважаеми г-н Кънчев, уведомяваме Ви, че амортизираните контейнери, които са разположени по цялата улица „Асенова крепост” са сменени от обслужващата фирма на 16.10.20 г. При повторно възникнали проблеми може да се обърнете към община Асеновград на телефон 0331 20 304 - отдел „Екология и околна среда”.
  • 12.10.202012:37
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали