В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №464

Неработещо осветление

Начало
11.10.2020
ID:
464

Неработещо улично осветление

Подаден от: Ердо

Място/адрес: ул. „Стоян Джансъзов“ 10А, 4232 жк. Запад, Асеновград, България

Описание: Всеки път когато завали, осветлението между блоковото пространство на 100 101 и 110 във запад винаги спира да свети. Явно нещо не е наред, щом след всеки дъжд няма осветление. Моля да се вземат мерки.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител