В процес 108 Приключени 2601

Сигнал №462

липса на осветление

Начало
09.10.2020
ID:
462

Неработещо улично осветление

Подаден от: Албена Янакиева

Място/адрес: Александър Стамболийски

Описание: Липса осветление на ул.Александър Стамболийски.Участъка от номер 29 в посока болницата.


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

История на промените

  • 03.12.202011:24
    Уважаема г-жо Янакиева, аварията е отстранена.
  • 26.10.202010:27
    Уважаема г-жо Янакиева, екип е извършил проверка на посочения от Вас адрес. Има авария в захранващ кабел на уличното осветление в този участък. Скоро предстои подмяната му.
  • 09.10.202011:55
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали