В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №461

СПАЗВАНЕ НА РАБОТНОТО ВРЕМЕ

Начало
09.10.2020
ID:
461

Въпрос

Подаден от: Р.

Място/адрес: АСЕНОВГРАД

Описание: ОБЩИНАРИТЕ НЯМАТ ЛИ РАБОТНО ВРЕМЕ? ОТ Д.ВОДЕН ИДВАТ В 9 НА РАБОТА, ДРУГИ ЦЯЛ ДЕН ПО УЛИЦИТЕ МИТКАТ А ТРЕТИ ХОДЯТ ВСЕКИ ДЕН ЗА ХРАНА ОТ МЛЕЧНАТА КУХНЯ.НЯМА ЛИ САНКЦИИ ЗА ТЕЗИ РАБОТТИЦИ?


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 21.10.202016:04
    Здравейте! Във връзка с постъпилия сигнал е извършена проверка. Служителите са предупредени да спазват установеното работно време, съгласно Вътрешните правила за работа на общинска администрация - Асеновград.
  • 09.10.202009:48
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали