В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №460

Зона Б5 спря работа, изкопаха запад блок 102, 103, 104, 105, 106

Начало
08.10.2020
ID:
460

Друго

Подаден от: Митко

Място/адрес: Асеновград

Описание: Защо спря работата на кв.Запад зонаБ5, изкопаха всякаде, всичко в кал стана и си отидоха работниците, никой не работи от 5 дена, редно ли е най големия квартал с най много жители на Асеновград?? 21 век в кочина живеем! Срамота!! Ще сезирам всички органи даже и премиера!! Ако не вземите мерки!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител