В процес 115 Приключени 2610

Сигнал №459

Неработещо осветление

Начало
08.10.2020
ID:
459

Неработещо улично осветление

Подаден от: Десислава Запрянова

Място/адрес: пл. „Академик Николай Хайтов“ 4, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте. Защо няма осветление пред и около Читалище "Родолюбие"? Кой е виновен, за да се стигне до това положение? Смятате ли за нормално, пред една от най-културните сгради в града, посещавани от редица знаменити и тепърва прохождащи актьори, да няма никакво осветление? В сградата на Читалището, са устроени различни спортни и културни дейности, посещавани главно в късната част от деня от гражданите, тоест, когато осветлението е крайно необходимо и важно. Смятам, че е задължително да се осигури подобаващ комфорт и видимост на всички хора, посещаващи Читалище "Родолюбие" - нещо, което в момента липсва. Сигналът ми, има за цел да информира, да достигне съответните длъжностни лица и да бъде решен успешно, като се осигури нужното осветление пред и около цялото Читалище. Благодаря Ви!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 09.10.202015:43
    Уважаема г-жо Запрянова, уведомяваме Ви, че наш екип е бил на посочения от Вас адрес. Сменени са едно парково осветително тяло и една крушка на друго такова. Но това касае уличното осветление на община Асеновград. Няма как цяло читалище да бъде осветено само с парково или улично осветление. Добра осветеност се постига с прожектори, разположени по фасадата на сградата (чрез метал халогенни прожектори, диодни прожектори и други). Читалището разполага със свои прожектори, които трябва да работят и да се ползват за целта. Ако има някаква авария или неизправност, то има ред и начин лицата ползващи читалището, да изпратят сигнал. Няма сигнал, на който администрацията в община Асеновград да не е намерила адекватно решение.
  • 08.10.202011:49
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали