В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №456

чистота

Начало
06.10.2020
ID:
456

Отпадъци/почистване

Подаден от: румяна

Място/адрес: асеновград, ул. солунска №24

Описание: Моля ресорния по казура отдел да предприеме незабавни действия по отстраняване на мизерията на ул. Солунска" № 24. Прилагам снимка на ежедневието на този адрес. При раздадени толкова разрешителни, събиране на такси смет и данъци крайно време е да се реши това безобразие. Предварително благодаря за съдействието.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 26.10.202010:22
    Здравейте! Уведомяваме Ви, че служители от Отдел „Екология и околна среда“ към община Асеновград извършиха проверка на място. Сметопочистващата фирма почисти разпилените отпадъци около контейнерите на кръстовището между улиците „Генерал Дандевил“ и „Солунска“ и подмени амортизирания съд за битови отпадъци със здрав такъв.
  • 06.10.202011:07
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали