В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №455

Болнични отпадъци изхръляни в близост до училище

Начало
05.10.2020
ID:
455

Отпадъци/почистване

Място/адрес: ул. „Любен Каравелов“ 19, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте, не за първи път виждаме подобни отпадъци от болницата хвърлени в/до контейнера, който е предназначен за жилищните сгради и са за битови отпадъци, както и в близост до училище "Петко Каравелов". Тези бутилки биват вземани и повторно използвани като в тях се продават напитки като мляко,вино и т.н. Надявам се да се вземат мерки. Датата на която ги забелязахме отново е 05.10.2020 (Понеделник привечер, около 19:00 часа)


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 08.10.202016:08
    Уважаеми г-н Моллов, уведомяваме Ви, че беше извършена проверка на място от служители на Отдел „Екология и околна среда“ към община Асеновград. При проверката се установи, че отпадъците са премахнати.
  • 06.10.202008:36
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали